Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Żelechy - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

330 000 zł376,20 m² 930,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 265 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Północ Łomża ma przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę przestronny dom dwurodzinny, położony w miejscowości Żelechy, gmina Piątnica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Arcelin, gm. Płońsk. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł104,31 m² 6 423,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Projekt A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i garażem. III etap. Budynek będzie posadowiony na działce ogrodzonej płotem panelowym, co pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,60 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość do remontu! Mieszkanie położone przy ul. Młodzieżowej 14 w Płońsku to komfortowa, cicha przestrzeń idealna dla rodziny lub osób szukających funkcjonalnego układu pokoi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100,19 m² 5 479,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 6 o powierzchni około 100,19m2 posadowiony na działce o powierzchni 1084m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamowo, w okolicach Nowego Miasta. Nieruchomość usytuowana jest w wyjątkowo spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Łomża

Łomża(Żelechy + 13 km)

660 000 zł122,61 m² 5 382,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Projekt D1 jest projektem domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym bez garażu. Charakterystyka domu: parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks kuchenny), - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczytno

Szczytno(Żelechy + 13 km)

200 000 zł11 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o powierzchni 11700 m2 położoną w miejscowości Szczytno, gmina Załuski. Działka znajduje się w bardzo rozwojowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 272 zł43,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł15 294 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży - działka rolno-leśna, popielżyn dolny, gm. Nowe miasto Powierzchnia: 15 294 m2 | Wymiary: ok. 40 m x 390 m Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-leśna położona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,10 m² 7 138,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Światło, przestrzeń i wygoda 3 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Kazańska. Są mieszkania, które po prostu się ogląda." i są takie, w których od razu widzisz siebie. To trzy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij